اين رستوران شگفت انگيز بر اساس طرحي جامع در راستاي تعالي مبحث غذا-نوشيدني هتل پنج ستاره كادوس به سفارش مديرعامل محترم آن جناب آقاي خليل زاده ساخته شد.
در تاريخ دي ماه سال ١٣٩٥ طراحي و ساخت اين پروژه عظيم و متفاوت در فضايي به وسعت تقريبي ١٠٠٠ متر مربع، در محوطه هتل پنج ستاره كادوس رشت آغاز شد كه البته با احتساب فضاهاي مربوط به آشپزخانه و آماده سازي و سردخانه ها و .. به بيش از ٢٠٠٠ متر مربع نيز ميرسيد.
فاز اول بهره برداري اين مجموعه شامل منويي مفصل از خوراكهاي اصيل ايراني و محلي گيلان و البته شامل برخي پيش خوراكها و خوراكهاي ملل ميشد كه با همين پتانسيل ظرف مدت كوتاهي شكم الملوك بعنوان پرفروش ترين و لذا محبوب ترين رستوران استان جايگاه ارزشمندي در بين اهالي خوراك پيدا كرد..
طراحي داخلي بي نظير و كاملا متفاوت با همه ي رستورانهاي كشور و استفاده از المانهاي بصري خاص،نوآوري در انتخاب ظروف و نوع پذيرايي و سرو خوراك ها و دسرها و البته اهميت ويژه به بحث تشريفات در كنار كيفيت و كميت قابل ملاحظه ي منو، علاوه بر اقبال مردمي موجبات اتفاقات جالبي مثل اهداء جايزه ويژه معاونت گردشگري در سال ١٣٩٨ پس از ١٤ ماه ساخت و ساز، رستوران فرنگي بزرگ شكم الملوك بهمراه كافي شاپ و تراس منحصر بفرد آن با حضور مسئولين مهم استان افتتاح شد.
طراحي آشپزخانه اي بزرگ بصورت كاملا ديسپلي و نمايشي با همراهي دستگاه هاي خاص وارداتي نظير “يخچال هاي بيات كننده گوشت ” كه (نظير آن در كشور تنها يك دستگاه موجود است) و يا دستگاه هاي پخت دسرهاي تركي كه براي اولين بار بطور اختصاصي وارد كشور شد در كنار استفاده از تيم هاي آشپزي ماهر و باتجربه در فضايي با طراحي و معماري جذاب و منحصر بفرد ، موفقيتي دو چندان را نه تنها نصيب هتل كادوس كه نصيب صنعت غذا-نوشيدني استان كرد.

امروز پس از قريب به پنج سال در كنار شما بودن، مفتخريم اعلام كنيم با افتتاح بخش فروش بيرون بر و ارسالي بصورت آنلاين آنهم بوسيله اپليكيشن اختصاصي ، در فضاي مجازي نيز همراه و همگام با شما عزيزان و همراهان نازنين مي باشيم و فاصله را به تنها چند كليك و تاچ ساده رسانده ايم.
شكم الملوك ، قدردان همراهي شماست

Call Now Button